خانه / دسته‌بندی نشده / طرح «استقبال از بهار» اجرا می‌شود

طرح «استقبال از بهار» اجرا می‌شود

ایستگاه نمایشگاهی طرح «استقبال از بهار» توسط کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد در راستای استقبال از بهار بشریت، حضرت مهدی(عج) برپا می‌شود.

همزمان با فرارسیدن بهار طبیعت و با هدف ترویج فرهنگ مهدویت و ایجاد آمادگی ذهنی برای استقبال از بهار بشریت و انسانیت، حضرت مهدی(عج)، کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد طبق سنت هرساله طرح «بهار میاد» را برگزار می کند.

امیر حسین درانی، دبیر این کانون در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ضمن اشاره بر اهمیت ترویج شباهت دوران ظهور حضرت مهدی(عج) و بهار طبیعت در جامعه دانشگاهی با استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی و تشکل محور گفت: کانون مهدویت دانشگاه فردوسی مشهد، با برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات فکر و استفاده از خلاقیت و نوآوری بدنه دانشجویی خود، این نمایشگاه را از تاریخ یکشنبه ۲۲ اسفند تا چهارشنبه ۲۵ اسفند از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ در محل درب شمالی دانشگاه و جنب دانشکده الهیات برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه که با فضاسازی خاص مهدوی و نوروزی همراه است، اظهار کرد: در این طرح مسابقه عکاسی نیز برگزار می‌شود که به اثرات برتر جوایز ارزنده‌ای از سوی کانون مهدویت دانشگاه اهدا خواهد شد. اهدای هدایای نوروزی متبرک با اسم حضرت مهدی(عج) و پذیرایی از دیگر بخش‌های این ایستگاه است.

درانی افزود: این نمایشگاه بخشی از طرح استقبال از بهار ۹۶ این کانون است و طرح های دیگری را برای اجرا در ایام ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) و روز مادر، روزهای آغازین سال ۹۶ و ایام تعطیلات نوروزی و همچنین هفته دوم فروردین ۹۶در دست داریم.

لازم به ذکر است، طرح «بهار میاد ۹۴» و «بهارمیاد۹۵» در سالهای گذشته مورد استقبال دانشجویان این دانشگاه قرار گرفته است و مسابقه بزرگ مهدوی «یک لبخند تو» به عنوان بخشی از طرح استقبال از بهار ۹۵ این کانون، بازتاب گسترده‌ای در شبکه های اجتماعی و صفحات فصای مجازی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور داشت.

انتهای‌پیام/

درباره ی komeil

همچنین ببینید

کلام و سیره اهل‌بیت(ع) را دور از دسترس قرار دادیم

حجت‌الاسلام ماندگاری در یک سخنرانی گفت: قطعاً برای تخریب حرم اهل‌بیت(ع) باید گریه کنیم، اما تخریب …

دیدگاهتان را بنویسید