خانه / اخبار / دیدار کمیته اجرایی فراخوان وعده‌های آخرالزمان از نگاه قرآن با مسئولان مسجد مقدس جمکران

دیدار کمیته اجرایی فراخوان وعده‌های آخرالزمان از نگاه قرآن با مسئولان مسجد مقدس جمکران

عصر گذشته مسئولان اجرایی فراخوان «وعده‌های آخرالزمانی از نگاه قرآن» که متشکل از جمعی از کانون‌های مهدویت دانشجویی کشور (انوار مهدی(عج)) بودند، با معاونت‌های آموزش و فرهنگی مسجد مقدس جمکران درباره برگزاری اختتامیه وعده‌های آخرالزمانی از نگاه قرآن دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

در این دیدار آقای ابراهیم صدوقی، معاونت فرهنگی مسجد جمکران درباره لزوم معرفت به امام زمان(عج) و انس با حضرت سخنانی ایراد فرمود سپس به تبیین وظایف منتظر پرداخت و ولایت فقیه را مقوله‎ای دانست که منتظر واقعی باید به حقیقت آن دست یابد، زیرا ولایت فقیه در مسیر مهدویت و امر ظهور قرار دارد.

در ادامه این دیدار هر یک از اعضای کانون‌های مهدویت به معرفی برنامه‌ها و راهکارهای ارتقای سطح معرفتی دانشجویان در زمینه مهدویت و امر ظهور پرداختند.
ضرورت پرداختن به وعده‌های آخرالزمانی از نگاه قرآن، اهمیت تبیین و فهم دقیق #وعده نابودی اسرائیل بر اساس آیات ابتدایی سوره اسراء، لزوم کار علمی و معرفتی در زمینه مهدویت بر اساس انتظارات رهبر معظم انقلاب از دانشجویان مبنی بر کار علمی و تولید دانش، تبیین نقش اهل‌بیت(ع) در مهدویت و امر ظهور، اهمیت مخاطب‌شناسی در راستای آموزش معارف مهدوی، جایگاه‌شناسی رشته‌های دانشگاهی در راستای مهدویت و امر ظهور و. … از مهم‌ترین محورهای بحث اعضای کانون‌های مهدویت دانشجویی در این جلسه بود.

در انتهای این جلسه مقرر شد زمینه‌های لازم برای برگزاری اختتامیه همایش در مسجد مقدس جمکران فراهم شود.

 

درباره ی komeil

همچنین ببینید

پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی برخی نگرانی‌ها نسبت به آینده‌ی انقلاب

به گزارش انوار مهدی (عج) در آستانه‌ی سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی، خط …

دیدگاهتان را بنویسید